Millised päikeseprillid valida 2023. aasta suveks?

Erinevat värvi klaasidega päikeseprillid on trendikamad kui kunagi varem.

Loe lähemalt, millised päikeseprillid on moes sellel hooajal ja imetle suve läbi roosade (või muud lemmikvärvi) prillide.

Oversize päikeseprillid

Kui oled suurte superstaari-päikeseprillide fänn, siis saab sellest sinu suvi! Oversize-päikeseprillid on nii moodsad kui ka väga praktilised. 90ndate stiilis väiksemad päikeseprillid jätsid need küll mõneks ajaks tagaplaanile, kuid nüüd on ülisuur stiil jälle moepildi keskmes! Hollywoodi glamuur või kaasaegne stiil? Vali selleks suveks nii suured päikeseprillid, kui soovid.

Kandilised päikeseprillid 

Juba paar hooaega populaarsust kogunud kandilised päikeseprillid ei näita veel moepildist taandumise märke. Selles stiilis päikeseprillid on väga mitmekülgsed ning võivad mõjuda nii retrolt kui ka väga modernselt. Proovi erinevaid värskeid värvitoone, materjale ja siluette. 

Värviliste klaasidega päikeseprillid

Elu läbi roosade, kollaste või siniste prillide? Erinevat värvi klaasidega päikeseprillid on trendikamad kui kunagi varem. Värvilised päikeseprillid tõstavad hetkega meeleolu ning tõmbavad ka ümbritsevate inimeste tähelepanu. Nüüd võid valida sobiva värvitooni iga riietuse juurde. Proovi tagasihoidlike raamide ja värviliste klaaside kombinatsiooni või vali sama värvi klaaside ja raamidega päikeseprillid.

Sportlikud päikeseprillid

Lisaks tervisesportlastele kannavad sellel suvel sportlikke päikeseprille ka staarid ja moegurmaanid. Praktilise välimusega spordiprillidest on saanud julge tänavamoe-statement sarnaselt nn. “isa tossudele” ja cargo-stiilile. Proovi trendikat “puhkusel staari” stiili, kombineerides meelepärast värvi sportlikud päikeseprillid teiste spordiriietusest inspireeritud aksessuaaridega.

Teravate nurkadega cat-eye päikeseprillid

“Kassisilma”-raamidega päikeseprillid on ajatu moeklassika, mis sobib peaaegu kõikidele. Kui vintage-stiilis “kassisilmad” on alati moes, siis 2023. aastal löövad laineid modernsemad, teravate nurkadega cat-eye päikeseprillid. Vali vastavalt oma näokujule kas laiad või kitsad “kassisilma”-päikeseprillid ja naudi trendikat suve.

Related Post